Pro bono

Działalność pro bono

Prowadzimy misję
Pro Bono

Kancelaria SK Layers jest stosunkowo młodą, ale dynamicznie rozwijającą się kancelarią na rynku profesjonalnych usług prawnych. Budując pozytywne wzorce wśród przyszłych pokoleń prawników, angażujemy się w pracę pro publico bono. Wierzymy, że to odpowiedni sposób, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem z osobami, które ze względu na sytuację życiową nie są w stanie ponieść kosztów profesjonalnej obsługi prawnej. Pomagamy zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom, znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej. Stale wspieramy różne podmioty w szczególności fundacje oraz stowarzyszenia nieprowadzące działalności gospodarczej a potrzebujące profesjonalnej obsługi prawnej.

 

SK Lawyers

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest "SK Lawyers" Rafał W. Sikorski i Daria Krzyżanowska Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie przy ul. Topiel 21 lok. 1 (00-342 Warszawa).

    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.