Kancelaria

Informacje ogólne o Kancelarii SK Lawyers

 • Skupiamy się na potrzebach naszych Klientów, pomagając im znaleźć skuteczne i praktyczne rozwiązanie najtrudniejszych problemów prawnych.

  „SK Lawyers” Rafał W. Sikorski i Daria Krzyżanowska Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska powstała jako efekt kilkuletniej wcześniejszej współpracy Kancelarii Radcy Prawnego Rafała Sikorskiego oraz Kancelarii Adwokackiej Darii Krzyżanowskiej działających na rynku profesjonalnych usług prawniczych od 2012 r.

  Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną dla zarówno przedsiębiorców, jak i dla osób fizycznych. Profesjonalizm, zaangażowanie, uczciwość, ciągłe podnoszenie i zdobywanie nowych kwalifikacji oraz rozwój zespołu Kancelarii sprawiają, iż usługi świadczone przez Kancelarię są na najwyższym poziomie.

 • Filarami świadczonych przez nas usług są: doświadczenie i wiedza zespołu, a także rzetelność i otwartość we współpracy z Klientem. Świadczone przez nas usługi charakteryzują się najwyższą jakością i profesjonalizmem. Zapewniamy fachową pomoc w realizacji ustalonych z Klientami celów, a także optymalną ochronę Państwa interesów.

  Zaufało nam już wielu przedsiębiorców a w tym m.in. z sektora MŚP, instytucji publicznych, instytutów badawczych, fundacji, stowarzyszeń, a także osób prywatnych.

Wychodzimy z założenia, że dobrej jakości obsługa prawna to nie tylko pomoc wymagająca znajomości przepisów prawnych.

To przede wszystkim kwestia doświadczenia, ale także znajomości zasad ekonomii, dużej wyobraźni i z góry przemyślanej strategii odnośnie obrony interesów Klienta w przypadku zaistnienia zagrożenia jego interesów.

Poznaj cały zespół

KANCELARIA

Optymalna ochrona
Państwa interesów

Filarami działalności Kancelarii SK Lawyers i świadczonych przez nas usług są: doświadczenie i wiedza zespołu, a także rzetelność i otwartość we współpracy z Klientem. Świadczone przez nas usługi charakteryzują się najwyższą jakością i rzetelnością oraz dobieraniem optymalnych środków prawnych zabezpieczających interesy Klientów Kancelarii. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów dbamy o stały rozwój Kancelarii, aby zapewnić kompleksową i fachową pomoc prawną.

POZNAJ NASZE SPECJALIZACJE
 • 11

  DOŚWIADCZONYCH OSÓB
  W ZESPOLE

 • 395

  ROZWIĄZANYCH SPRAW

 • 489

  KLIENTÓW

 • 9

  LAT DOŚWIADCZENIA

 • 8

  DZIEDZIN PRAWA, W KTÓRYCH OFERUJEMY WSPARCIE

SK Lawyers

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest "SK Lawyers" Rafał W. Sikorski i Daria Krzyżanowska Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie przy ul. Topiel 21 lok. 1 (00-342 Warszawa).

  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.