• O nas

    „SK Lawyers” Rafał W. Sikorski i Daria Krzyżanowska Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Parnerska powstała z jako efekt współpracy Kancelarii Radcy Prawnego Rafafała Sikorskiego oraz Kancelarii Adwokackiej Darii Krzyżanowskiej działających na rynku usług prawniczych od 2012 r. i zapewnia usługi doradztwa prawnego dla przedsiębiorców, instytucji publicznych, jak również osób fizycznych. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną dla podmiotów krajowych i zagranicznych, świadcząc również usługi w języku angielskim. Profesjonalizm, zaangażowanie, uczciwość, ciągłe podnoszenie i zdobywanie nowych kwalifikacji oraz rozwój zespołu Kancelarii sprawiają, iż usługi świadczone przez Kancelarię są na najwyższym poziomie. Zaufało nam już wiele małych i średnich przedsiębiorstw, instytucji publicznych, instytutów badawczych, fundacji, stowarzyszeń, a także osób prywatnych.

    Filarami świadczonych przez nas usług są: doświadczenie i wiedza zespołu, a także rzetelność i otwartość we współpracy z Klientem. Świadczone przez nas usługi charakteryzują się najwyższą jakością i rzetelnością. Dbałość o relacje z Państwem, zapewniamy fachową pomoc w realizacji stawianych sobie celów a także optymalną ochronę Państwa interesów.

    Kancelaria na stałe współpracuje z Kancelariami Komorniczymi oraz Notarialnymi zapewniając kompleksowy charakter wsparcia Klientów przy rozwiązywaniu problemów prawnych. Kancelaria „SK Lawyers” współpracuje także z firmami świadczącymi pomoc w pozyskiwaniu i rozliczaniu środków unijnych.

    Wychodzimy z założenia, że dobrej jakości obsługa prawna to nie tylko pomoc wymagająca znajomości przepisów prawnych, ale także doświadczenia, znajomości zasad ekonomii, dużej wyobraźni i z góry przemyślanej strategii odnośnie obrony interesów Klienta w przypadku zaistnienia zagrożenia jego interesów. Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, adwokackimi i komorniczymi, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, tłumaczami przysięgłymi oraz specjalistami z różnych dziedzin.